Fitness leginy + recenze: Prémiový funkční úplet


Už jste o něm slyšely? Chladivý, pružný, nádherně melírovaný, na sport i na parádu! Takový je prémiový pružný funkční úplet z Unuodesign.

Poslední dny se o něm hodně mluví a já měla tu čest ho už vyzkoušet.

Abych byla na začátek upřímná – nemám úplně ráda funkční trička a úplety, jsem milovnice bavlny a bambusu. Nenosím moc leginy a neoblékám se moc “sportovně”. Ale tento úplet mě opravdu nadchl. Je chladivý, velmi pružný a velmi sexy. Celý den, co jsem dnes leginy měla na sobě, jsem přemýšlela, jak tu vlastnost pojmenovat, a nic jiného mě prostě nenapadlo… Neslýcháte ho z mých úst až tak často, vlastně asi nikdy… Tuto vlastnost /už to slovo nebudu opakovat, nemám ho ráda:-)/ způsobil jemný krásný melír v kombinaci se strukturou látky, která je velmi pružná a kůži obepínající, takže nikde žádné varhánky a vytažená kolena. Leginy sednou naprosto skvěla na tělo a i při pohybu a běhání si drží svůj tvar. Což určitě ocení ty z vás, které chodí sportovat do veřejného prostoru. Já, která si cvičím doma u obrazovky počítače s Tiffany, toto neocením. Ale já zase tyto leginy budu nosit i běžně. Budou skvělé i jako elegantní doplněk k sukni, šatům, tunice…

Úplet je chladivý a velmi příjemný na tělo. Materiál se vůbec netřepí, není třeba ho při šití zaobrubovat, pokud nemáte overlock, nezačišťujte, prošijte jen rovně. Doporučuji ale použít pružný steh na šití. Látka je podobná plavkovině a elasťákovině, kterou známe z cyklokalhot:) Šije se z něj poměrně dobře. Ač by měl materiál z povahy věci trochu klouzat při šití, tak jsem s ním neměla vůbec žádné problémy.

Jedinou otázku, kterou na tímto báječným úpletem mám je, jak bude prodyšný. Je to otázka pro účely cvičení celkem klíčová. V plánu je ještě tričko a až budu konečně moci zase začít cvičit, tak se s vámi o tuto zkušenost podělím v některé z dalších recenzí.

Fitness leginy v 7/8 délce jsou prošité žíhanými nitěmi. Střih je univerzální, vhodný i pro těhotné. Mám tento druh legin ráda, protože v pase jsou moc příjemné a netlačí:)

Leginy z černého melírovaného úpletu:


Videorecenze:

 

YOU MIGHT ALSO LIKE

Leginy s duhovými balony
February 05, 2018
Dámské leginy
September 18, 2017
Extravagatní leginy ve stylu Disko
August 16, 2017
Velká želví kolekce – leginy a tričko
August 16, 2017
Žabí kolekce
August 07, 2017
Bláznivé leginy
July 31, 2017
Dámské (těhotenské) kraťasy (střih a video/foto návod)
July 26, 2017
Střih na leginy k dispozici
July 04, 2017
Videonávod: Jak ušít leginy na obyčejném stroji
July 03, 2017

4 Comments

Kristy
11.9.2017

Peti, můžu se Vás zeptat, je k dipozici někde střih na legíny? Mám koupený právě tento úplet, ale trochu se obávám střihnout na sebe "neslepo". Děkuji =)

Kristy
12.9.2017

Jasne, chapu :) tak budu vyhlizet :)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná