Fitness leginy + recenze: Prémiový funkční úplet


Už jste o něm slyšely? Chladivý, pružný, nádherně melírovaný, na sport i na parádu! Takový je prémiový pružný funkční úplet z Unuodesign.

Poslední dny se o něm hodně mluví a já měla tu čest ho už vyzkoušet.

Abych byla na začátek upřímná – nemám úplně ráda funkční trička a úplety, jsem milovnice bavlny a bambusu. Nenosím moc leginy a neoblékám se moc “sportovně”. Ale tento úplet mě opravdu nadchl. Je chladivý, velmi pružný a velmi sexy. Celý den, co jsem dnes leginy měla na sobě, jsem přemýšlela, jak tu vlastnost pojmenovat, a nic jiného mě prostě nenapadlo… Neslýcháte ho z mých úst až tak často, vlastně asi nikdy… Tuto vlastnost /už to slovo nebudu opakovat, nemám ho ráda:-)/ způsobil jemný krásný melír v kombinaci se strukturou látky, která je velmi pružná a kůži obepínající, takže nikde žádné varhánky a vytažená kolena. Leginy sednou naprosto skvěla na tělo a i při pohybu a běhání si drží svůj tvar. Což určitě ocení ty z vás, které chodí sportovat do veřejného prostoru. Já, která si cvičím doma u obrazovky počítače s Tiffany, toto neocením. Ale já zase tyto leginy budu nosit i běžně. Budou skvělé i jako elegantní doplněk k sukni, šatům, tunice…

Úplet je chladivý a velmi příjemný na tělo. Materiál se vůbec netřepí, není třeba ho při šití zaobrubovat, pokud nemáte overlock, nezačišťujte, prošijte jen rovně. Doporučuji ale použít pružný steh na šití. Látka je podobná plavkovině a elasťákovině, kterou známe z cyklokalhot:) Šije se z něj poměrně dobře. Ač by měl materiál z povahy věci trochu klouzat při šití, tak jsem s ním neměla vůbec žádné problémy.

Jedinou otázku, kterou na tímto báječným úpletem mám je, jak bude prodyšný. Je to otázka pro účely cvičení celkem klíčová. V plánu je ještě tričko a až budu konečně moci zase začít cvičit, tak se s vámi o tuto zkušenost podělím v některé z dalších recenzí.

Fitness leginy v 7/8 délce jsou prošité žíhanými nitěmi. Střih je univerzální, vhodný i pro těhotné. Mám tento druh legin ráda, protože v pase jsou moc příjemné a netlačí:)

Leginy z černého melírovaného úpletu:


Videorecenze:

 

YOU MIGHT ALSO LIKE

Mimileginy s trojúhelníky
June 24, 2017
Mum and me – mořští koníci
June 03, 2017
Těhotenské i netěhotenské leginy do nápletu 7/8 L/XL
May 19, 2017
Tepláky s metalickými srdíčky
May 18, 2017
Dvoje barevné designované leginy
May 15, 2017
Astronomické leginy
March 25, 2017
Bláznivé leginy
March 17, 2017
Barevné leginy
March 13, 2017
Recenze: Bavlněný žakárový náplet
March 12, 2017

1 Comments

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná