Informace ke střihu na vestu


V e-shopu byl šotek a doteď v soboru s vestou nebyla součástí zvýšená kapuce, která ale je zpracována a je v ceně vašeho střihu…

 

Kdo jste u mě kupovali tento střih na vestu

Vesta dětská 74 – 158 (kapuce / stojáček / zvýšená kapuce)

 

Dnes jsem díky jedné zákaznici objevila, že ve střihu po stažení v e-shopu chybí verze “zvýšená kapuce”, která je v ceně a je od začátku prosince hotová, jen nějak šotek u nás řádil a nerealizovala jsem upgrade souboru v e-shopu. 
Kdo si ode mě tento střih zakoupil a najde si znovu mejl s odkazem ke stažení a znovu si stáhne tento střih, již bude mít kompletní verzi, teda měl by mít:) Je tam ještě verze Kapuce zvýšená (přílohy C) + podsádka k tomu.
Bylo to způsobeno tím, že si práci rozdělám a někdy mě vyruší telefon, zpráva nebo děti a pak si myslím, že jsem to “dodělala” a ono ne… moc se za to omlouvám.
Kdo má registraci, najde střih ke stažení po přihlášení.
Kdo nenajde ani v registraci ani v mejlu, tak pište číslo objednávky nebo mejl, na který jste objednávali a pošlu vám znovu odkazy. petra@caramilla.cz

1 Comments

bilkova.nikola@seznam.cz
26.2.2018

Střih je BEZVADNÝ. Snad se dopracuju k solidním fotkám a pošlu. Ušila jsem to z něčeho co vypadá trochu jako umělý beránek, spíš na zkoušku před prošívanou vestou s podšívkou. To bude výzva :-)
Děkuji!
Nikola

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná