Patchworková dlouhá pestrobarevná sukně s efektním vlněním


Oblíbená sukně “Vlna” se dočkala své dlouhé sestry.

Šil i Kryštof🙂 Fotila Mína.

Ihned k odběru:

Patchworková sukně VLNA MULTICOLOR S-M ihned

 

YOU MIGHT ALSO LIKE

Kolekce nabíraných dlouhých sukní
June 28, 2017
Patchworkové kolové sukně
June 12, 2017
Patchworková kolová duhová maxisukně
June 08, 2017
Patchworková sukně vlna MULTICOLOR
June 07, 2017
Kolová patchworková sukně
June 06, 2017
Urodila se nám jedna víla…
June 04, 2017
Patchworkové kraťasy
June 02, 2017
Patchworková sukně vlna
June 02, 2017
Patchworková čepice pro novorozence (střih a návod)
April 20, 2017

11 Comments

AlenaP
8.6.2017

Ta teda je. Uplne mu spadla brada! A to siti s ditetem na kline nechapu, ten muj by tam pořád stoural s prosila bych mu prsty. Na to nemam nervy ;-)

  Caramilla
  9.6.2017

  Naše Rozárka do pracovny třeba vůbec nesmí, protože její demoliční zásahy jsou tak rozsáhlé a především rychlé, že 5 minut mé práce v pracovně je pak 2 hodiny likvidování následků a některé jsou nevratné...

  Kryštof má už před 3 roky a je to klidný hodný chlapeček, jen jednou mi prostřihl v tričku dírku, než jsem se otočila, ale to byl malý, tak 1,5 roku. On ví, na co nesmí sahat. Je už rozumný a fakt hodný. Rozi je fakt vítr.

vcelka
9.6.2017

Všechny jsou boží, ale tato je nej, šla bych do ní, ale potřebovala bych M/L, škoda...fakt nádhera, smekám, počkám si na příští rok, to už snad i trochu zhubnu :)

vcelka
10.6.2017

Ale jo :) Ale fakt nezávazně, když Vám to nevyjde, nevadí, žádný stres. Jen bych raději poprosila o orientační míry, jaké by M/L měla (raději bych se přeměřila), ale myslím, že by to bylo ok.

  Caramilla
  10.6.2017

  Urcite, jak vyjde cas a energie:) Mozna az v cervenci, v cervnu mam totiz jeste i dovolenou. Miry si klidne napiste. Hlavne u teto sukne musi sedet delka, nejde zkratit. Asi klicove je misto nahore pod napletem, paknsw sujne rozsiruje a urcite vam bude, ale musitr ji nahore oblect pres zadek:)

vcelka
12.6.2017

Děkuji za ochotu, napíšu Vám míry mailem.

Hraboska
16.6.2017

Nádherná, úžasná... Ach :-). Tu bych nesundala. Jen bych na ni potřebovala být tak o 10 cm vyšší :-) (a nemít účet vybrakovaný po nedávném nákupu látek :-D ).

  Caramilla
  16.6.2017

  Děkuji:) Zrovna včera večer byl manžel u mě v pracovně a glosoval stav skladu slovy "tohle už ale vážně přeháníš!" A Mína před týdnem povídá: Mami, tady se už žádné látky nevejdou, ale ty přesto dál objednáváš další a další látky?". Jeden by se měl zamyslet:-D

   Hraboska
   16.6.2017

   Jo, já jsem si včera povzdechla, že v šití mám skluz tak rok (co se narodila nejmladší, tak jsem se nějak zasekla) a manžel se na mě jen tak podíval a prý "jen rok? To tak čtyři...", čímž narážel na skutečnost, že některé látky už tu leží delší dobu netknuté :-D. A brzy mě čeká velký úklid, předěláváme ložnici, hodně jsem jich měla tam (vlastně kromě kuchyně mám něco na šití snad v každé místnosti :-D ), tak třeba fakt objevím poklady. A nějakou takovouhle krásnou sukni si budu muset ušít sama. Zeptám se technicky - ten efekt vlny je dělaný jak? Je to něco na způsob sukně Redondo z Farbenmixu? Tu jsem sice ještě nešila, ale střih doma mám.

    Caramilla
    17.6.2017

    No, nápodobně, i 7... A to se snažím dost vyprodávat, ale něco mi srdce nedovolí... kupovala jsem třeba na Mínu, když jí bylo tak 3/4 roku a nevyšila, pak už toho bylo málo, tuhle jsem to měla v ruce, že to vyprodám, ale nakonec jsem si řekla, že zkusím něco na Rozu a myslím, že zase nic:-D

    Způsob vlny je obdobný jako Rodendo, záleží ale na zatočení té vlny, já si s tím trochu hrála, než se mi to líbilo. Ale princip je stejný, učili jsme se to i v kurzu konstrukce střihů a paní mě bavila tím, že říkala "a tady to prostě nějak zatočím" a ono to nějak vyjde:) Tak asi tak, prostě zkus:)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná