YOU MIGHT ALSO LIKE

Zakončení školního ruku
July 01, 2017
Muj den s holkama
June 30, 2017
Vysvědčení
June 29, 2017
Kolekce nabíraných dlouhých sukní
June 28, 2017
Letní softshellové kalhoty v akci
June 26, 2017
Sladily jsme se s náprstníkem
June 26, 2017
Dovolená na Zvůli
June 24, 2017
Výbava na dovolenou
June 17, 2017
Kozí sýry
June 11, 2017

4 Comments

masinka9
9.5.2017

Petro, jakou máte zkušenost s touhle jednorožcovou svetrovinou? Dceři jsem ušila mikinu, peru ji vyjímečně na 30 a dost sežmolkovala po půl roce nošení. Je pěkná, i by třeba někdo něco chtěl ušít, ale ta kvalita není taková, jakou bych si představovala.

  Caramilla
  9.5.2017

  Já obecně se svetrovinou v tomto ohledu nemám dobrou zkušenost. Žmolkuje zejména na koncích rukávů zespoda, není to až tak moc vidět, ale taky mi to vadí. Na téhle princeznové šedé to není vidět, protože žmolky jsou šedé a látka taky, tak mikina vypadá furt hezky, jen při detailním zkoumání jsou žmolky vidět. Nejvíce na koncích rukávů zespoda. Já mám svetrovinu růžovou a ta žmolkuje taky na koncích rukávů, jinde ani tak moc ne, ale žmolky jsou tmavě šedé a na té světlé růžové to vypadá fakt strašně. Poradí si odžmolkovač, ale manžel mi vyhodil kabel, tak teď nemáme:-D Taky proto svetrovina u mě mezi materiály nevede, je to škoda. Podobně žmolkuje i warmkeeper. Jak která várka a barva, máme hvězdičkovou a ta je sice krásná, ale dost žmolkuje po celé ploše a pak mám jednobarevnou zelenou, ta žmolkuje jen mírným chloupkem. Ale zase se ve švech trochu odírá, ale nosím ji teda fest, tak má asi nárok:)

vcelka
10.5.2017

Také zvažuji ušití prvních softshellek pro malou v 74, osvědčil se vám na léto ten letní soft? Uvažuji, že bych holkám ušila na léto na chalupu, když je ráno rosa atp. Nebo je lepší rovnou klasický soft s fleesem, zatím máme všechny kalhohoty a bundy z této varianty a s letním nemám zkušenost.

  Caramilla
  10.5.2017

  Je to opravdu, ale opravdu trapné, ale já ho ještě nezkoušela:) Máme vyzkoušený zimní a jarní (ten žíhaný, dole s kostičkama, ten je super na jaro, jak je teď, ale na léto ne, málo větrá). Letní mám teď z Unuodesign https://www.unuodesign.cz/softshell-letni-s-membranou/ připraven pro sebe na kalhoty na vyzkoušení, abych ho právě otestovala. Měly být už ušity, ale... Mám i pro děti, tak určitě pak bude recenze, otázka, zda to pro vás pak bude mít smysl, jestli nebude už pozdě:-) My měli min. léto mikropeach (funkční plátno) a ten byl skvělý, ale není nepromokavý, má jen úpravu, že kapičky drží nahoře, ale do ranní rosy na delší běhání už by byl mokrý, uschne hned, ale chvilku by to studilo. Ten letní soft s memebárnou by mohl být ideální. Ale nevím, jak vydrží malé děti (kolena) a jak bude dýchat, parametry nic moc, ale chvílí si ho, že prý super, chce to zkusit.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná