Video: Druhy a typy funkčním materiálů na jaro / léto


Představíme si různé druhy softshellu a dalších funkčních materiálů. Kdy které nosit, jejich klady a zápory, na jaké aktivity a pro koho který materiál zvolit. Jaké má který materiál parametry. Povím vám své zkušenosti za několik let používání na početné rodině:-) Látky koupíte zde.

2 Comments

vcelka
14.4.2018

Děkuji za úžasné video, zrovna jsem měla dilema, zda jít do letního softu. Již několik let šiju kalhoty a bundy ze zimního softu a nedám na něj dopustit, nosíme i v zimě přes legíny, loni jsem na Vaše doporuení vyzkoušela mikropeach a velká spokojenost, také chci mít tak ty troje kalhoty pro obě holky, obdobně 2-3 ks zimních softek a asi se inspiruji a přidám i ty letní a možná i podzimní po kousku. Starší dcera jezdí s touto výbavou k babičce a babička si také velmi chválí, hlavně to vrstvení. Kolikrát si říkám, že se to mé šití nevyplatí, ale našít kalhoty z těchto matrošů stojí za to. Moc Vám děkuji za velkou inspiraci.

Caramilla
15.4.2018

To máte úplnou pravdu, vůbec nevím, co by naše děti nosily, kdybych jim nešila Micropeach. Dnes manžel vzal na 2 hodinky děti ven a já jsem ušila pro všechny děti kalhoty, jupí!:-)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná