5 Comments

Dagmar
20.11.2017

Prima videjko. :-) Trochu blbě se zeptám: náplet patří do bot a zbytek kalhot na boty? Přeji krásný den. D. :-)

Kateřina
25.11.2017

Ty rybičky z unuo jsou parádní :-) já šiju softshellky taky vždycky delší, zakončení udělám založením a do tunýlku navléknu gumu, aby se gatě necouraly po zemi. A když dítko povyroste a už je má akorát, tak gumu vytáhnu a je z toho klasický rovný lem.

MARTINA
6.12.2017

Ahoj :) Díky za užitečné video. Delší dobu přemýšlím, do jaké teploty se dají nosit synovy kalhoty softshellové s fleecem se spodníma tepláčkama, až jsem si zakoupila skvělý střih na soft kalhoty dámské, abych sama vyzkoušela. Taky se mi budou hodit, až mi v půlce zimy nebudou běžné kalhoty přes těhotenské bříško. Ještě pro sebe ale nemám ušito, tak mi zatím pomohly zkušenosti Caramilly. Taky jsem řešila, jak se vypořádat s úpletovým nápletem v pase a nohavicích. Když vyperu zablácené softshellky, tak jsou v mžiku suché, ale náplety schnou skoro celý den. Tip na fleecový náplet mi hodně pomohl! Díky. Polyesterový náplet mi taky nepřišel jako příjemná varianta pro děti.
Ještě doporučuju dlouhé kalhoty. Já je dvouletému synovi prodlužuju celkem dost, ale na to přehrnutí přes boty je to skvělé. Martina

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná