YOU MIGHT ALSO LIKE

Dlouhá sukně vlna
July 06, 2017
Videonávod: Dílová kolová sukně
July 06, 2017
Kolová dílová sukně (střih a návod)
July 06, 2017
Dlouhá nabíraná sukně má spokojenou zákaznici
July 06, 2017
Kolekce nabíraných dlouhých sukní
June 28, 2017
Patchworkové kolové sukně
June 12, 2017
Patchworková dlouhá pestrobarevná sukně s efektním vlněním
June 08, 2017
Patchworková kolová duhová maxisukně
June 08, 2017
Patchworková sukně vlna MULTICOLOR
June 07, 2017

4 Comments

Hraboska
14.7.2017

Ano, mám ráda svoji pneu v pohodlí :-D. Hlavně teda u sukní mám ráda tu "velikostní variabilitu" nebo jak to nazvat, že když se mi pohne váha, resp. objem v pase a bocích, tak mi sukně nebude padat nebo škrtit :-). Zrovna totiž přemýšlím u jedné svojí kdysi oblíbené sukně (na zip), co s ní udělám, loni jsem ji po porodu přes boky nenatáhla, letos mi padá. Nějak do budu muset gumičku asi všít :-).
A ještě se zeptám - kde nakupuješ látky na tyhle sukně? Nebo do jaké gramáže je to ještě vhodné na sukni a co už je moc? Protože čím déle na tvoji aktuální sukňovou tvorbu koukám, tím větší mám potřebu si něco podobně krásně bláznivě barevného ušít, ale podobné látky vůbec v zásobách nemám, tak bych musela nakoupit.

  Caramilla
  14.7.2017

  Jani, sukně na fotkách je taky přešitá ze zipu:-D Jen jsem ji prostě trochu nahoře ustřihla:) Ale byla od pasu dost rychle do šířky, tak to šlo...
  Střih na tuto maxi mám také v zásobě, že bych zpracovala:-D
  Látky tě nepotěším, já beru přímo velkoobchodně u firmy, co distribuuje designéry do ČR. Vybírám podle jejich katalogů, vzorníků a beru celé role. Ale je to firma, co dodává e-shopům, takže musí být e-shopy, které obdobné látky berou, ale vždy záleží na vkusu toho, kdo vybírá, co vybere do nabídky. Dost podobný vkus má Vierma. Jinak Melluzínka mívá designovaná plátna a Magenta. Ale já nemám vůbec zmapovaný trh s těmito plátny, protože si beru sama. Hledej Amy Butler, Kaffe Fassett a obdobné.
  Gramáž - většinou ty látky mám v ruce a pak už vím, kteří designéři mají jaká plátna. Amy mívá tužší, ale na sukně využít jde, jen není jak pavučinka. Kaffe má hodně tenulinká plátna. Každému vyhovuje něco jiného, některým zákaznicím vadí, že Kaffe Fassett má hodně tenulinká a sukni třeba vrátí, že to je "nic", některé naopak vrací Amy, že je moc tuhá a tlustá. Ale není tuhá a tlustá, jen to není průsvitná pavučinka, naopak ta dlouhá sukně hezky drží tvar:) Na maxisukni bych volila spíš toho Kaffe Fassetta, ať to není moc těžké, nezdá se to, ale docela to váží:))))

   Hraboska
   14.7.2017

   To je mi jasné, že jedeš v poněkud jiném množství, to mně by stačil vždy tak půlmetřík :-D. Podle jmen designerů už si to nějak najít dokážu, díky za tipy. Na sukni mám radši spíš tenčí látky (zvlášť třeba na dětskou), třeba jedna moje milovaná maxi, kterou jsem si šila, je z madeiry, což je taky lehoučké. Na jinou maxi (kterou už si šiju v hlavě asi dva roky, ehm) mám zase koupený popelín. Tak se zkusím podívat na Fassetta. Nebo prostě koupím malé množství na zkoušku, abych si to osahala, a uvidíme, co mi bude vyhovovat :-)

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná