Stránka Fotograf/ka na Facebooku


Máte rádi moje fotografie a chcete sledovat, co nového se šustne, sdílet, komentovat? Přidejte se ke mě na Facebooku v mé nové fotostránce…

Kdo mě zná dobře ví, že fotografie je moje láska. Stále se učím a stále objevuji, moc mě to baví. Dorostla jsem do chvíle, kdy se na mě okolí začalo obracet s prosbou o nafocení na památku. A já ráda tato přání opětuji akcí. Proto jsem se rozhodla svou fotografickou tvorbu tak trochu oddělit od té šicí tvorby – ne tady na webu! Tady to jsem já, vše v jednom. Matka, švadlena, průvodce šitím pro začátečníky, občas něco upeču, občas něco inspirativního posílím dál. Tady jsem to jen a jen já pro ty, kdo mě znají.

Kdo nemá facebook, nevadí, o nic nepřichází:)))

https://www.facebook.com/petra.machackova.fotografka/

Název jsme vymýšleli spolu s pár přáteli celkem dlouho a nakonec se mí přátelé neshodli. Někomu přišlo Fotografka moc feministické a zastával názor, že je lepší fotograf, to zase přijde mě nepřesné, protože se cítím býti ženou. Návrh fotografie je moc neosobní, tak jsem to vyřešila takto, ať si každý vybere, co jemu milejší jest:)

A co myslíte vy?

 

4 Comments

Hraboska
13.6.2017

Mně se hlavně líbí, že je to česky - tedy ne takové to obvyklé "jméno photography", jak to mají všichni. Hlasovala bych pro Fotografka (jsi přece žena, ano! :-) ), ale takhle "obojetně" je to zajímavě vyřešené, zas trochu netradiční :-).

    Caramilla
    13.6.2017

    To jsem taky samozřejmě uvažovala, zní to světově. Caramilla Photograpfy by znělo věhlasně. Ale proč? Kdyby šlo o mezinárodní prezentaci, tak možná, ale pro maminku 3 dětí a švadlenku z Benešova? Co neumí pořádně anglicky?:-D
    Já myslím, že ta originalita by se mohla chytnout, napadlo mě to, když jsme to tu probírali s kamarádkou a furt nevěděly.

Esti
14.6.2017

Já souhlasím s předcházejícím komentářem - je super, že je to česky :) Jinak mi to takhle originálně přišlo hned při prvním přečtení fajn. Je v tom zajímavost, která upoutá a přitáhne pohled.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zobrazena, pole označené hvězdičkou jsou povinná